تصویب بودجه افزایش حقوق بازنشستگان / واریز همراه با حقوق تیرماه

تصویب بودجه افزایش حقوق بازنشستگان / واریز همراه با حقوق تیرماه
دبیر هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی از تصویب مصوبه بودجه مربوط به افزایش حقوق 25 درصدی بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان در هیات امنا خبر داد

  دبیر هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی از تصویب مصوبه بودجه مربوط به افزایش حقوق 25 درصدی بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان در هیات امنا خبر داد و گفت: این افزایش همزمان با حقوق تیرماه به حساب بازنشستگان واریز می شود. سیدحسن اعتمادزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: متن کامل بودجه سازمان تأمین اجتماعی 18 خرداد به هیات امنا ارسال شد و اولین جلسه بررسی آن 21 خرداد با حضور اعضای هیات امنا ، هیات مدیره و معاون اداری مالی و مسئولان بودجه سازمان تامین اجتماعی تشکیل شد و جلسه دوم نیز بدلیل حساسیت بحث 28 خرداد برگزار و طی آن مصوبه افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان به تصویب رسید.

وی با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز برای پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان 6 هزار میلیارد تومان بود ، گفت: بودجه درخواستی به تصویب رسید و مصوبه آن همان روز برای طی شدن روند اجرایی به نایب رئیس هیات مدیره تحویل داده شد. دبیر هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: افزایش حقوق بازنشستگان هر ساله در مردادماه انجام می شد اما امسال یک ماه زودتر پرداخت خواهد شد. وی در پاسخ به اینکه دلیل دیر پرداخت شدن افزایش حقوق بازنشستگان چه بود ، گفت: مشکل این بود که مسئولان تامین اجتماعی بسیار زود و از ابتدای سال جاری نسبت به پرداخت افزایش حقوق اظهار نظر کردند در حالیکه باید ابتدا بودجه مورد نیاز آن را به تصویب می رساندند .

۴ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴
تعداد بازدید : ۵۸۵

اظهار نظر

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.