حضور وزیر ارتباطات در کنگره جهانی موبایل - 2014 GSMA

حضور وزیر ارتباطات در کنگره جهانی موبایل - 2014 GSMA
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جهت شرکت در کنگره جهانی تلفن موبایل 2014 GSMA به بارسلون رفت.

به گزارش سیتنا، دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه کنگره جهانی سیستم های موبایل (GSMA) با همتایان خود، در خصوص مسایل دو جانبه دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

در این کنگره که همه ساله در بارسلون اسپانیا برگزار می شود، هزاران مدیر اجرایی بخش ارتباطات از اکثریت قریب به اتفاق کشورهای جهان شرکت کرده و یکی از بخش های مهم آن، "برنامه وزرا" است که شرکت کنندگان به مدت سه روز، در خصوص چشم اندازهای پیش رو، قابلیت ها و توان شبکه موبایل به بحث، مذاکره، تبادل اطلاعات و دانش می پردازند. همچنین، در خلال برنامه وزرا، سمینارهای منطقه ای نیز برگزار می شود.

این همایش فرصت مناسبی است تا با مقامات، شخصیت های دولتی و صنعت جهانی سیستم های موبایل، در خصوص موضوعات ویژه رگولاتوری که، توسعه سیستم های همراه در کشورهای جهان را ساماندهی می کند، به بحث و مذاکره پرداخت.

از دیگر بخش های این کنگره، مذاکره در خصوص فرصتهای سرمایه گذاری در شبکه های موبایل است که شرکت کنندگان در کنگره را با آخرین پدیده های نوین در سیتسم های موبایل آشنا می کند.

بر اساس این گزارش، کنگره جهانی سیستم های موبایل از معتبرترین رویدادهای سالانه این صنعت است و بر روی موضوعاتی همچون استفاده از فناوری های نوین سیستم های موبایل برای توسعه، رشد و بالندگی اقتصادی متمرکز است.

۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۳۰
تعداد بازدید : ۷۴۷

اظهار نظر

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.